• DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 40PLN
  • 100% BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
  • 60 DNI NA ZWROT DLA ZALOGOWANYCH KLIENTÓW

O nas


Serdecznie witamy! Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się sklepem internetowym o zasięgu międzynarodowym. Nasz asortyment dostępny jest przede wszystkim na rynkach europejskich oraz poza Europą.


Produkty oferowane przez nas można kupić na Amazon, czyli jednej z największych światowych platform sprzedażowych oraz poprzez stronę internetową dostępną w różnych językach.


Naszym kluczowym założeniem jest idea DIY (z ang. Do It Yourself), co po polsku oznacza „zrób to sam.” Główne produkty naszej marki en.dibys.eu to kreatywne zestawy z serii DIY do samodzielnego przygotowania. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Oferujemy artykuły zarówno dla dzieci jak i dorosłych bez względu na płeć. Nasz stale poszerzający się asortyment zawiera wysokiej jakości zestawy ogrodowe do samodzielnej hodowli roślin i ziół, zestawy z gliną do modelowania, zestawy z przyprawami do uszlachetniania smaku alkoholi, zestawy do robienia świec, czekolad czy mydeł. Dodatkowo umożliwiamy tworzenie własnych zestawów, dlatego też w ofercie znajdują się także pojedyncze produkty takie jak przyprawy, nasiona, słoiczki, buteleczki, narzędzia, drewniane skrzynki czy farby.


Twórz i eksperymentuj wedle własnego upodobania, niech zadziała Twoja wyobraźnia i kreatywność!


Sprzedaż jest grą zespołową, a nasz zespół tworzą ambitni, skoncentrowani na sukcesie ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży e-commerce.


Nie zapominamy o naszych Klientach. Każdego dnia staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów i dbamy o to, by nasze produkty były idealnie dopasowane do ich aktualnych potrzeb. Każdy zadowolony Klient jest dla nas bardzo ważny, dlatego wywiązujemy się ze wszystkich zamówień rzeczowo i w terminie. Gorąco zapraszamy do kontaktu.

BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO Z PROMOCJAMI I NOWOŚCIAMI DIY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

BEZPIECZNE
zakupy

CZAS REALIZACJI
1-3 dni robocze

60 DNI
na zwrot dla zalogowanych
klientów

GWARANCJA
jakości

KREATYWNA
rozrywka

DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI